Zamglona jesień

Jest mi bardzo trudno powrócić do mojej uśpionej witryny. Rok przerwy to dość długo,by wszystko co umiałam w zakresie współadministrowania stroną, po prostu zapomnieć.  Mój brat (administrator właściwy) kilka lat temu, zdalnie z Kanady, zrobił mi przyśpieszony kurs, myśląc, że zamiast zwykłego mózgu mam hard disc.  Przekonał się, że nie mam.

Trzeci rok sama opiekuję się  najbliższą mi osobą przykutą do łóżka. Jestem nieludzko zmęczona i każdy zrozumie uśpienie witryny. Jednak parę dni temu poczułam, że jeśli nie wyrwę się z domu z aparatem fotograficznym, ze mną także będzie źle. Pojechałam więc do oliwskiej Doliny Radości (nic mi teraz nie jest tak potrzebne jak właśnie radość), wcinającej się w piękny sosnowo bukowy las. Szczególnie jesienią to miejsce ma niezwykły urok. Dolinę zajmują od lat zadbane działki pracownicze Lasów Państwowych, wspaniały obiekt zwany Dworem Oliwskim oraz parę bardzo starych domów, stawy i strumienie.  Wiedziałam, że tam właśnie znajdę mnóstwo tematów do zdjęć, odrobinę radości i spokoju. Parę chwil wymuszonej na samej sobie „wolności” zaowocowało jedynie trzydziestoma wybranymi z sesji zdjęciami  zamglonej jesieni.   Resztę zdjęć musiałam odrzucić.  Pośpiech nie sprzyja fotografowaniu… Zapraszam do ich obejrzenia i skomentowania.

2 komentarze to “Zamglona jesień”

  1. Lech Filipiak | 3 grudnia 2014 o 10:51

    Tę radość widać tylko w Twoim skojarzeniu pstrykacza z jesienną przyrodą. To daje trzydzieści dobrych wyników. Na tę pełną radość trza poczekać do wiosny, która przecież w końcu przyjdzie! Jakże radośnie będzie wyglądać na przykład zdjęcie dziewczyny pląsającej po wiosennej łące, nie baczącej na krowie placki.

  2. Zdzisława Krawczyk | 4 grudnia 2014 o 21:41

    Cieszę się ogromnie z obudzenia Twojej witryny. Bardzo mi jej brakowało. Twoje zdjęcia jak zwykle artystyczne, malarskie, przecudne. Jesień też może być urokliwa.

Dodaj komentarz

Odnośniki (links) są niedozwolone w polu komentarza!

Cytaty

„Nie karmiony umysł pożera sam siebie.”

— Gore Vidal

Najnowsze komentarze