Obrazy

Galeria obrazów (71)

9 Responses to “Obrazy”

 1. Jakub Kaleta | 14 czerwca 2011 o 19:54

  Chcialo by sie takze wiedziec jakie techniki byly uzywane i daty powstania. Jeden obraz pamietam widzialem przy osobistej wizycie! Co za reka!!! Gratuluje!!!
  A teraz Małgorzata:
  Braku mojego szybkiego odzewu nie tlumaczy absolutnie strach przed wyrazeniem krytyki. Bo tez i nie ma tu miejsca na krytyke, w kazdym razie nie na te negatywna. Prawde mowiac jestem zachwycona! Szczegolnie akwarelami i przyznam, ze klada mnie na lopatki. Choc nie jestem zaskoczona. Pamiec tych widzianych na zywo w Gdansku mam przeciez do dzisiaj. Bo one oddaja ogromna wrazliwosc w obserwacji i odczuwaniu swiata i cudowna lekkosc i wrazliwosc . Dla mnie sa inspiracja i materialem do czerpania nauki. Cudownie! Dlatego bardzo sie ciesze, ze moge teraz miec taki latwy do nich dostep, i do tworczych rezultatow, i do Pani osoby. A strona w calosci podoba mi sie bardzo i jeszcze bede sie w nia z wielka ciekawoscia zaglebiac.

  • Hania | 14 czerwca 2011 o 21:25

   Jakubie! Z datami powstania będzie trudniej, ale technikę zobaczysz przez chwilkę trzymając „łapkę” na miniaturce obrazu. Proszę spróbuj.
   Małgosiu miła! Dziękuję za wszystkie komplementy. Usłyszane od profesjonalistki dodają mi skrzydeł. Od razu zaczęłam myśleć nad nową wystawą w mojej galerii, ale to jeszcze potrwa…

 2. Maria Kort | 20 czerwca 2011 o 21:02

  Pani Hanno, gratuluję talentu. Akwarele swoim ciepłem i liryzmem wzruszają i obnażają wrażliwą duszę artystki. Obrazy olejne poruszają żywą barwą martwe natury. Zakochałam się w „Przestrzeni” i „Dyniach”.
  Czekam na następne wzruszenia za Pani przyczyną.

  • Hania | 20 czerwca 2011 o 23:11

   Oba obrazy olejne, które była Pani łaskawa wymienić jako obiekty szczególnej fascynacji, otrzymały prestiżowe nagrody Prezydenta Miasta Gdańska na XIII i XIV Przeglądzie Twórczości Członków Stowarzyszenia Nadbałtyckiego Plastyków im.Mariana Mokwy w Gdańsku. Gratuluję zatem jednomyślności z jurorami ASP. Ocena akwarel podnosi mnie na duchu, bo to najtrudniejsza z technik malarskich, która stale ma dla mnie wiele tajemnic. Dziękuję serdecznie.

 3. Podhajna Halina | 22 kwietnia 2012 o 00:29

  Haneczko, znam Twoją drogę artystyczną. Twoje tkanie,pisanie i malowanie. Dla mnie jesteś wspaniałą artystką. Najbardziej wzruszają mnie twoje finezyjne obrazy, pełne wrażliwości, delikatności i uroku minionego czasu.

 4. Aneta Senczenko | 2 sierpnia 2012 o 20:50

  „Zadymka ” – wyobrażam sobie płatki śniegu wirujące w uduchowionym tańcu, uspakajające i eliminujące zło, które mogłoby zagrozić jakiejkolwiek istocie, opadające delikatnie na twarz i ciepłe ręce. Przekształcając się w wodę – znikają… przypominając nasze znikające marzenia..

  Jesteś artystką przez duże „A” – posiadasz umiejętność widzenia kompozycji, światła, nastroju..
  Artyzm na granicy doskonałości – dla mnie jesteś po prostu WIELKA!

  • Hania | 3 sierpnia 2012 o 09:10

   Jaka tam „wielka” – tylko 155 cm i to w cylindrze. Cieszę się jednak bardzo, że patrząc na „Zadymkę” „coś sobie wyobrażasz”. Jeśli obraz pobudza czyjąś wyobraźnię, to dobrze, że został namalowany. Myślę, że taki jest sens malarstwa w ogóle. Dziękuję za ciepły komentarz.

 5. Leokadia Michalec | 1 lutego 2019 o 14:21

  Witam 🙂 Spotkałam się z Pani twórczością, w galerii Ani w Lęborku, podziwiam, i serdecznie pozdrawiam 🙂

  • Hania | 1 lutego 2019 o 23:06

   Serdeczne dzięki za miłe pozdrowienia z Lęborka i za podziw dla mojej twórczości. To prawdziwa przyjemność!
   Pozdrawiam z Gdańska równie serdecznie

Dodaj komentarz

Odnośniki (links) są niedozwolone w polu komentarza!

Cytaty

„Nie karmiony umysł pożera sam siebie.”

— Gore Vidal

Najnowsze komentarze